Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA

ul. Kosińskiego i Robocza - Poznań

Inwestycja zlokalizowana na ulicach Kosińskiego i Roboczej na poznańskiej Wildzie to pięciokondygnacyjny budynek, w którym znajduje się 28 mieszkań oraz 2 lokale użytkowe. Mieszkania zostały usytuowane pomiędzy zabytkowymi kamienicami z początku XX wieku. Pomimo tego, że budynek zapewnia nowoczesne rozwiązania technologiczne, swoją formą idealnie wkomponowuje się w krajobraz i styl architektoniczny tej części miasta, tworząc jedną, harmonijną całość.

Poznańska Wilda - swobodne korzystanie z uroków Starego Miasta

Bardzo dobra lokalizacja mieszkań na Wildzie pozwala na swobodne korzystanie z uroków Starego Miasta oraz terenów rekreacyjnych nad Wartą. W pobliżu znajdują się również wszystkie niezbędne obiekty użyteczności publicznej, takie jak na przykład:

  • szkoły,
  • przedszkola,
  • placówki medyczne,
  • apteki,
  • kino.

Dzięki rozbudowanej sieci komunikacji publicznej, Wilda jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami Poznania. Dojazd do centrum zajmuje dosłownie chwilę.

Komfortowe i funkcjonalne mieszkania w Poznaniu i okolicach od sprawdzonego dewelopera

Atrakcyjna lokalizacja to cecha wszystkich nieruchomości z rynku pierwotnego oferowanych przez Nickel Development. Ławica, Strzeszyn, Grunwald, Jeżyce, Malta, Ogrody, Sołacz, Winiary, Rataje, Dąbrówka, Suchy Las - we wszystkich tych miejscach można znaleźć nowe mieszkania i apartamenty na sprzedaż tej renomowanej firmy. Wszystkie lokale odznaczają się wysokim standardem wykończenia oraz funkcjonalnym układem pomieszczeń.

TERMIN ODDANIA 

2005 rok

LICZBA MIESZKAŃ

28

LICZBA LOKALI UŻYTKOWYCH

2

POWIERZCHNIA  

2 013,50 m2

DODATKOWO

lokale użytkowe, parking podziemny, pomieszczenia gospodarcze

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas