Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

ul. Kosińskiego i Robocza - Poznań

Inwestycja zlokalizowana na ulicach Kosińskiego i Roboczej na poznańskiej Wildzie to pięciokondygnacyjny budynek, w którym znajduje się 28 mieszkań oraz 2 lokale użytkowe. Mieszkania zostały usytuowane pomiędzy zabytkowymi kamienicami z początku XX wieku. Pomimo tego, że budynek zapewnia nowoczesne rozwiązania technologiczne, swoją formą idealnie wkomponowuje się w krajobraz i styl architektoniczny tej części miasta, tworząc jedną, harmonijną całość.

Poznańska Wilda - swobodne korzystanie z uroków Starego Miasta

Bardzo dobra lokalizacja mieszkań na Wildzie pozwala na swobodne korzystanie z uroków Starego Miasta oraz terenów rekreacyjnych nad Wartą. W pobliżu znajdują się również wszystkie niezbędne obiekty użyteczności publicznej, takie jak na przykład:

  • szkoły,
  • przedszkola,
  • placówki medyczne,
  • apteki,
  • kino.

Dzięki rozbudowanej sieci komunikacji publicznej, Wilda jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami Poznania. Dojazd do centrum zajmuje dosłownie chwilę.

Komfortowe i funkcjonalne mieszkania w Poznaniu i okolicach od sprawdzonego dewelopera

Atrakcyjna lokalizacja to cecha wszystkich nieruchomości z rynku pierwotnego oferowanych przez Nickel Development. Ławica, Strzeszyn, Grunwald, Jeżyce, Malta, Ogrody, Sołacz, Winiary, Rataje, Dąbrówka, Suchy Las - we wszystkich tych miejscach można znaleźć nowe mieszkania i apartamenty na sprzedaż tej renomowanej firmy. Wszystkie lokale odznaczają się wysokim standardem wykończenia oraz funkcjonalnym układem pomieszczeń.

TERMIN ODDANIA 

2005 rok

LICZBA MIESZKAŃ

28

LICZBA LOKALI UŻYTKOWYCH

2

POWIERZCHNIA  

2 013,50 m2

DODATKOWO

lokale użytkowe, parking podziemny, pomieszczenia gospodarcze