Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - FIQUS Marcelin

Kamienica za teatrem

Kamienica za Teatrem to nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowy zlokalizowany w samym sercu poznańskich Jeżyc. Pomimo takiej lokalizacji mieszkania zapewniają lokatorom ciszę i spokój - wchodzący w skład kompleksu biurowiec położony jest bezpośrednio przy ulicy Dąbrowskiego, izolując w ten sposób część mieszkalną od ruchu ulicznego. Sercem części mieszkalnej jest ciche, zielone patio.

Kamienica za Teatrem w Poznaniu - zabudowa kamieniczna w nowoczesnym wydaniu

Styl Kamienicy za Teatrem nawiązuje do zabudowy kamienicznej, w świeżej i nowoczesnej odsłonie. Jej architektura łączy w sobie wszystko to, co najlepsze w tradycji urbanistycznej z nowatorskimi rozwiązaniami. W klatkach schodowych - utrzymanych w stylu retro - zastosowano eleganckie detale i elementy wykończeniowe.

Mieszkańcy Kamienicy za Teatrem mają do dyspozycji dwupoziomową podziemną halę garażową oraz windy.

TERMIN ODDANIA

2012 rok

MIESZKANIA

2 pokojowe (55-67 m²)

3 pokojowe (58-84 m²)

4 pokojowe (67 m²)

CENY

327 000 PLN – 409 000 PLN

 

Kamienica za Teatrem na poznańskich Jeżycach - komfortowe mieszkania w modnej dzielnicy

Jeżyce to atrakcyjne miejsce, które w ostatnim czasie stało się bardzo modną lokalizacją do zamieszkania. Można powiedzieć, że dzielnica ta przeżywa swoją drugą młodość.

Jeżyce są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Kamienica za Teatrem powstała w pobliżu największych węzłów komunikacyjnych Poznania:

  • Mostu Teatralnego,
  • Ronda Kaponiera.

Lokalizacja taka daje możliwość szybkiego i sprawnego dojazdu w praktycznie dowolne miejsce w Poznaniu. Atutem mieszkań w ramach Kamienicy za Teatrem jest także sąsiedztwo licznych punktów handlowo-usługowych oraz oczywiście Teatru Nowego.

Nowe apartamenty i mieszkania w Poznaniu od dewelopera z tradycjami

Nickel Development to deweloper z tradycjami, który oferuje mieszkania i apartamenty na sprzedaż w najlepszych lokalizacjach w Poznaniu i okolicach. Jeżyce, Sołacz, Winiary, Rataje, Wilda, Grunwald, Malta, Ogrody, Ławica, Strzeszyn, Dąbrówka, Suchy Las - wszędzie tam zlokalizowane są nieruchomości z rynku pierwotnego od Nickel Development.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań


pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas