Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Kamienica za teatrem

Kamienica za Teatrem to nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowy zlokalizowany w samym sercu poznańskich Jeżyc. Pomimo takiej lokalizacji mieszkania zapewniają lokatorom ciszę i spokój - wchodzący w skład kompleksu biurowiec położony jest bezpośrednio przy ulicy Dąbrowskiego, izolując w ten sposób część mieszkalną od ruchu ulicznego. Sercem części mieszkalnej jest ciche, zielone patio.

Kamienica za Teatrem w Poznaniu - zabudowa kamieniczna w nowoczesnym wydaniu

Styl Kamienicy za Teatrem nawiązuje do zabudowy kamienicznej, w świeżej i nowoczesnej odsłonie. Jej architektura łączy w sobie wszystko to, co najlepsze w tradycji urbanistycznej z nowatorskimi rozwiązaniami. W klatkach schodowych - utrzymanych w stylu retro - zastosowano eleganckie detale i elementy wykończeniowe.

Mieszkańcy Kamienicy za Teatrem mają do dyspozycji dwupoziomową podziemną halę garażową oraz windy.

TERMIN ODDANIA

2012 rok

MIESZKANIA

2 pokojowe (55-67 m²)

3 pokojowe (58-84 m²)

4 pokojowe (67 m²)

CENY

327 000 PLN – 409 000 PLN

 

Kamienica za Teatrem na poznańskich Jeżycach - komfortowe mieszkania w modnej dzielnicy

Jeżyce to atrakcyjne miejsce, które w ostatnim czasie stało się bardzo modną lokalizacją do zamieszkania. Można powiedzieć, że dzielnica ta przeżywa swoją drugą młodość.

Jeżyce są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Kamienica za Teatrem powstała w pobliżu największych węzłów komunikacyjnych Poznania:

  • Mostu Teatralnego,
  • Ronda Kaponiera.

Lokalizacja taka daje możliwość szybkiego i sprawnego dojazdu w praktycznie dowolne miejsce w Poznaniu. Atutem mieszkań w ramach Kamienicy za Teatrem jest także sąsiedztwo licznych punktów handlowo-usługowych oraz oczywiście Teatru Nowego.

Nowe apartamenty i mieszkania w Poznaniu od dewelopera z tradycjami

Nickel Development to deweloper z tradycjami, który oferuje mieszkania i apartamenty na sprzedaż w najlepszych lokalizacjach w Poznaniu i okolicach. Jeżyce, Sołacz, Winiary, Rataje, Wilda, Grunwald, Malta, Ogrody, Ławica, Strzeszyn, Dąbrówka, Suchy Las - wszędzie tam zlokalizowane są nieruchomości z rynku pierwotnego od Nickel Development.