Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA

Dom pod Sosnami - Mielno

Dom pod Sosnami w Mielnie od dewelopera Nickel Development to kameralny budynek wielorodzinny otoczony starodrzewiem. Inwestycja obejmuje 15 dwupoziomowych wakacyjnych apartamentów. Jedną z największych zalet Domu pod Sosnami jest atrakcyjna lokalizacja. Apartamenty położone są w strefie przybrzeżnej, blisko morza. Inwestycja mieszkaniowa od Nickel Development to idealna propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój oraz bliskość natury.

W pobliżu znajduje się Park Górczyński, który jest idealnym miejscem na weekendowe spacery.

TERMIN ODDANIA 

Inwestycję zakończono w 2007 roku.
 

 

Komfortowe i funkcjonalne
apartamenty wakacyjne w Mielnie

Inwestycja mieszkaniowa w ramach Domu pod Sosnami w Mielnie powstała przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań budowlanych. Budynek wyróżnia się nowoczesnym, estetycznym wyglądem, który bardzo ładnie komponuje się z pozostałą zabudową oraz nadmorskim krajobrazem Mielna.

Mieszkania w Domu pod Sosnami to propozycja dla najbardziej wymagających. Lokale wyróżniają się:

  • wysokim standardem wykończenia,
  • funkcjonalnością i wygodą użytkowania,
  • dużą przestrzenią użytkową.

Apartamenty powstały przy udziale renomowanych architektów i projektantów wnętrz.

Nickel Development – nowe mieszkania na sprzedaż tworzone z pasją i zaangażowaniem

Nickel Development to poznański deweloper z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Firma oferuje wiele ciekawych inwestycji mieszkaniowych, które są tworzone z pasją i zaangażowaniem. Nieprzeciętny komfort i najlepsza lokalizacja to cechy, które wyróżniają wszystkie mieszkania z rynku pierwotnego od Nickel Development.

 

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas