Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Dom pod Sosnami - Mielno

Dom pod Sosnami w Mielnie od dewelopera Nickel Development to kameralny budynek wielorodzinny otoczony starodrzewiem. Inwestycja obejmuje 15 dwupoziomowych wakacyjnych apartamentów. Jedną z największych zalet Domu pod Sosnami jest atrakcyjna lokalizacja. Apartamenty położone są w strefie przybrzeżnej, blisko morza. Inwestycja mieszkaniowa od Nickel Development to idealna propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój oraz bliskość natury.

W pobliżu znajduje się Park Górczyński, który jest idealnym miejscem na weekendowe spacery.

TERMIN ODDANIA 

Inwestycję zakończono w 2007 roku.
 

 

Komfortowe i funkcjonalne
apartamenty wakacyjne w Mielnie

Inwestycja mieszkaniowa w ramach Domu pod Sosnami w Mielnie powstała przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań budowlanych. Budynek wyróżnia się nowoczesnym, estetycznym wyglądem, który bardzo ładnie komponuje się z pozostałą zabudową oraz nadmorskim krajobrazem Mielna.

Mieszkania w Domu pod Sosnami to propozycja dla najbardziej wymagających. Lokale wyróżniają się:

  • wysokim standardem wykończenia,
  • funkcjonalnością i wygodą użytkowania,
  • dużą przestrzenią użytkową.

Apartamenty powstały przy udziale renomowanych architektów i projektantów wnętrz.

Nickel Development – nowe mieszkania na sprzedaż tworzone z pasją i zaangażowaniem

Nickel Development to poznański deweloper z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Firma oferuje wiele ciekawych inwestycji mieszkaniowych, które są tworzone z pasją i zaangażowaniem. Nieprzeciętny komfort i najlepsza lokalizacja to cechy, które wyróżniają wszystkie mieszkania z rynku pierwotnego od Nickel Development.