Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA

ul. Biskupińska - Poznań

Inwestycja przy ulicy Biskupińskiej na Strzeszynie w Poznaniu od dewelopera Nickel Development to nowoczesne segmentowe budynki mieszkalne, składające się z 77 komfortowych lokali. Na dwóch najwyższych kondygnacjach znajdują się ekskluzywne mieszkania dwupoziomowe, które charakteryzują się nie tylko dużą przestrzenią i funkcjonalnym układem pomieszczeń, ale także bardzo ciekawą aranżacją poddasza. Część z mieszkań została przeznaczona na wynajem.

Dla mieszkańców ulicy Biskupińskiej deweloper przygotował szereg udogodnień. W piwnicach znajdują się:

  • garaże,
  • pomieszczenia gospodarcze.
TERMIN ODDANIA 

Inwestycję zakończono w  2001 roku.

NAGRODY

Inwestycja otrzymała nagrodę "Budowa roku 2000".

 

 

Poznański Strzeszyn -
cisza, spokój, natura

Nowe mieszkania i apartamenty na Strzeszynie w Poznaniu to idealna propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój oraz możliwość kontaktu z naturą. Strzeszyn słynie z licznych terenów zielonych. Lasy, ścieżki rowerowe, jeziora - to wszystko czeka na mieszkańców ulicy Biskupińskiej. To najlepsze miejsce dla pasjonatów pieszych wędrówek, biegania, jazdy na rowerze, nordic walking oraz wypoczynku na świeżym powietrzu.

Nickel Development - komfortowe mieszkania w Poznaniu i okolicach

Nickel Development to deweloper z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Lokale z rynku pierwotnego tego renomowanego dewelopera cenione są między innymi za wysoki standard wykończenia oraz atrakcyjną lokalizację, zarówno w Poznaniu, jak i pod Poznaniem. Grunwald, Jeżyce, Malta, Ogrody, Sołacz, Ławica, Winiary, Rataje, Wilda, Dąbrówka, Suchy Las - wszędzie tam znajdują się nieruchomości na sprzedaż od Nickel Development.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas