Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

ul. Biskupińska - Poznań

Inwestycja przy ulicy Biskupińskiej na Strzeszynie w Poznaniu od dewelopera Nickel Development to nowoczesne segmentowe budynki mieszkalne, składające się z 77 komfortowych lokali. Na dwóch najwyższych kondygnacjach znajdują się ekskluzywne mieszkania dwupoziomowe, które charakteryzują się nie tylko dużą przestrzenią i funkcjonalnym układem pomieszczeń, ale także bardzo ciekawą aranżacją poddasza. Część z mieszkań została przeznaczona na wynajem.

Dla mieszkańców ulicy Biskupińskiej deweloper przygotował szereg udogodnień. W piwnicach znajdują się:

  • garaże,
  • pomieszczenia gospodarcze.
TERMIN ODDANIA 

Inwestycję zakończono w  2001 roku.

NAGRODY

Inwestycja otrzymała nagrodę "Budowa roku 2000".

 

 

Poznański Strzeszyn -
cisza, spokój, natura

Nowe mieszkania i apartamenty na Strzeszynie w Poznaniu to idealna propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój oraz możliwość kontaktu z naturą. Strzeszyn słynie z licznych terenów zielonych. Lasy, ścieżki rowerowe, jeziora - to wszystko czeka na mieszkańców ulicy Biskupińskiej. To najlepsze miejsce dla pasjonatów pieszych wędrówek, biegania, jazdy na rowerze, nordic walking oraz wypoczynku na świeżym powietrzu.

Nickel Development - komfortowe mieszkania w Poznaniu i okolicach

Nickel Development to deweloper z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Lokale z rynku pierwotnego tego renomowanego dewelopera cenione są między innymi za wysoki standard wykończenia oraz atrakcyjną lokalizację, zarówno w Poznaniu, jak i pod Poznaniem. Grunwald, Jeżyce, Malta, Ogrody, Sołacz, Ławica, Winiary, Rataje, Wilda, Dąbrówka, Suchy Las - wszędzie tam znajdują się nieruchomości na sprzedaż od Nickel Development.