Zbliżamy się do zakończenia I etapu Osiedla Naturama
Najbardziej przekonującym dowodem, że kończymy budowę pierwszego etapu Osiedla Naturama jest to, że dział inwestycji szykuje już dokumentację niezbędną do uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Zaawansowanie bowiem całej budowy wynosi już aż 97%. W budynkach 22, 22A, 22B, 22C i 22E zostały zakończone wszystkie prace zewnętrzne. Obecnie trwają końcowe malowania części wspólnych oraz przygotowania do sprzątania mieszkań do wydania nabywcom.
W procesie jest także zagospodarowanie terenu zewnętrznego. Wykonaliśmy już w całości drogi, parkingi, chodniki oraz tarasy zewnętrzne. Prace ogrodnicze w obrębie budynków 22 i 22E już są na ukończeniu, nieco więcej do zrobienia pozostało wokół budynków 22A, 22B i 22C. Kontynuowany jest także montaż małej architektury, która już niebawem estetycznie wypełni przestrzeń między budynkami, z jednej strony ciesząc oko mieszkańców, z drugiej – spełniające swoje użytkowe funkcje.