Skarbcowa nabiera kolorów
Budowa 12 etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki osiągnęła poziom zaawansowania 73%. W budynkach jednorodzinnych typu A1 wykonaliśmy już wszystkie elewacje, zamontowaliśmy rozdzielnice elektryczne oraz wykonaliśmy biały montaż elektryczny. W budynkach typu B i B1 zakończyliśmy elewacje zewnętrzne, tynki wewnętrzne oraz biały montaż elektryczny. Tutaj zamontowaliśmy także drzwi wejściowe oraz wykonaliśmy posadzki dla dwóch budynków. W budynku wielorodzinnym nr 1 zamontowaliśmy drzwi wejściowe, zakończyliśmy tynki na sufitach oraz w częściach wspólnych. W budynku wielorodzinnym nr 2 zamontowaliśmy drzwi wejściowe, zakończyliśmy elewację oraz położyliśmy płytki podłogowe w częściach wspólnych. W budynku szeregowym nr 1 wykonaliśmy obróbki blacharskie stropodachu dla 8 lokali, instalacje elektryczne podtynkowe oraz tynki wewnętrzne. W sześciu lokalach zamontowaliśmy drzwi wejściowe oraz posadzki. Dla wszystkich lokali budynku szeregowego nr 2 wykonaliśmy izolację stropodachu, zamontowaliśmy okna, a w 11 lokalach wykonaliśmy podtynkowe instalacje elektryczne. Na terenie inwestycji trwają także roboty drogowe - przy obu budynkach wielorodzinnych od strony ul. Zbrojowej i ul. Gościniec wykonaliśmy nawierzchnię parkingu.