Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Przestawiciele Gminy Dopiewo odebrali oficjalnie nową drogę zbudowaną na Osiedlu Księżnej Dąbrówki

Dziś odbyło się oficjalne odebranie drogi, którą zbudowaliśmy na Osiedlu Księżnej Dąbrówki. Mowa o znanej wszystkim mieszkańcom osiedla ul. Komornickiej, która symbolicznie rozdziela nową i starą jego część. Prace drogowe toczyły się równocześnie z trwającą budową X etapu osiedla, obejmującego ulice: Fosową oraz Gościniec.

W wydarzeniu udział wzięli: Wójt Gminy Dopiewo, Adrian Napierała, Radny Justin Nnorom oraz Aleksandra Rutyna, Kierownik Referatu Inwestycji i Gospodarki Komunalnej UG Dopiewo - ze strony lokalnego samorządu, a nas reprezentowała Project Manager Osiedla Księżnej Dąbrówki, Agata Grotowska.

27 lutego 2018