Przestawiciele Gminy Dopiewo odebrali oficjalnie nową drogę zbudowaną na Osiedlu Księżnej Dąbrówki
Dziś odbyło się oficjalne odebranie drogi, którą zbudowaliśmy na Osiedlu Księżnej Dąbrówki. Mowa o znanej wszystkim mieszkańcom osiedla ul. Komornickiej, która symbolicznie rozdziela nową i starą jego część. Prace drogowe toczyły się równocześnie z trwającą budową X etapu osiedla, obejmującego ulice: Fosową oraz Gościniec.
W wydarzeniu udział wzięli: Wójt Gminy Dopiewo, Adrian Napierała, Radny Justin Nnorom oraz Aleksandra Rutyna, Kierownik Referatu Inwestycji i Gospodarki Komunalnej UG Dopiewo - ze strony lokalnego samorządu, a nas reprezentowała Project Manager Osiedla Księżnej Dąbrówki, Agata Grotowska.
27 lutego 2018