Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - PIĄTKOWO

Prezentowa wiosna w Dąbrówce!

PROMOCJA
Wybierz wiosną dom lub mieszkanie w Dąbrówce, a otrzymasz gwarantowany upominek, który sam wybierzesz. Co musisz zrobić? Przyjdź do naszego biura sprzedaży przy ul. Piątkowskiej 110, a opowiemy Ci o osiedlu, które tworzymy w Dąbrówce już od 2000 roku. Chętnie pomożemy Ci wybrać idealny dom lub mieszkanie dla Ciebie i Twojej rodziny! Przeczytaj regulamin, by poznać szczegółowe zasady promocji. 

REGULAMIN

NAGRODY
Tworząc katalog gwarantowanych upominków pomyśleliśmy o Twoim relaksie, zdrowiu, przyjemnościach i pasjach. Pragnęliśmy wzmocnić pozytywne emocje, towarzyszące zakupowi nowego domu podarkiem, który sprawi Ci radość już dziś. Zapraszamy do zapoznania się z katalogami nagród. Katalog ‘Fosowa’ dotyczy upominków dla Klientów nabywających mieszkania, a katalog ‘Gościniec’ przestawia podarunki dla przyszłych mieszkańców domów. Wśród naszych propozycji znajdziesz między innymi vouchery do SPA, sprzęt elektroniczny, sprzęt AGD, elementy wyposażenia, karty podarunkowe i wiele innych prezentów. 

Upominki Fosowa

Upominki Gościniec

OFERTA
Promocja dotyczy domów o powierzchniach od 104 do 146 m. kw (GOŚCINIEC), w cenach już od 470 tys. zł. oraz mieszkań o powierzchniach od 50 do 75 m. kw. (FOSOWA), w cenach od 240 tys. zł.
Domy i mieszkania będą gotowe już w 2018 roku, a postępującą, zaawansowaną budowę można oglądać już dziś. 
Więcej szczegółów dotyczących oferty:
www.dabrowki.com
sprzedaz@nickel.com.pl
t_506 175 176

 

 

1 lutego 2018 

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development to firma rodzinna, która istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

sobota od 10:00 do 14:00

Telefon: +48 61 639 76 50

Napisz do nas